PUR i izolacja poddasza Kościerzyna

Pełna nazwa pianki PUR której zadaniem jest izolacja poddasza Kościerzyna to jednoskładnikowy środek uszczelniający z pianki poliuretanowej, powszechnie znany jako ekspandowalna pianka PU, uszczelniacz izolacyjny z pianki PU, pianka PU w sprayu, pianka PU jest produktem połączenia technologii aerozolu i technologii pianki poliuretanowej. Jest to specjalny produkt poliuretanowy wypełniony prepolimerem poliuretanowym, środkiem porotwórczym, katalizatorem i innymi składnikami w odpornej na ciśnienie puszce aerozolowej.

Kiedy materiał zostanie natryskiwany z puszki aerozolowej, spieniony materiał poliuretanowy będzie szybko się rozszerzał i reagował z powietrzem lub wilgocią w kontaktowanym podłożu, tworząc piankę której zawdzięczana jest izolacja poddasza Kościerzyna.

  1. Jakie są właściwości uszczelniacza z pianki poliuretanowej z której wykonana jest izolacja poddasza Kościerzyna?
    Zachowanie ciepła, wodoodporność, izolacja akustyczna i pochłanianie wibracji.
    Uszczelniacz z pianki poliuretanowej ma zalety wstępnego spieniania, dużej rozszerzalności i małego skurczu, a pianka ma dobrą wytrzymałość i wysoką przyczepność. Utwardzona pianka z Kościerzyny spełnia wiele funkcji, takich jak uszczelnianie, klejenie, uszczelnianie, izolacja cieplna i pochłanianie dźwięku.