Przewozy Niemcy Polska Opole – co ile kursują busy?

Miejsca docelowe na przewozy Niemcy Polska Opole obejmujące tereny górskie lub odległe lokalizacje zostaną ocenione, aby upewnić się, że są bezpieczne, zanim zostaną zatwierdzone. Planiści podróży powinni skonsultować się z Działem Transportu przed sfinalizowaniem planów i zamówieniem usług transportowych w obszarach, w których ryzyko związane z transportem może być wątpliwe.

Planując przewozy Niemcy Polska Opole w teren, należy uwzględnić czas pracy kierowcy oraz czas prowadzenia pojazdu. Kierowcy są ograniczeni do łącznie 14 godzin dyżuru dziennie, w tym maksymalnie 10 godzin czasu jazdy, liczonych od momentu przybycia kierowcy do pracy w dniu podróży.

Stanie w autobusie wykonującym przewozy Niemcy Polska Opole jest zabronione przez cały czas, gdy autobus jest w ruchu. Pasażerowie jakiegokolwiek autobusu szkolnego poruszającego się po terenie górzystym nie mogą zajmować przedniego rzędu siedzeń ani siedzeń znajdujących się obok drzwi awaryjnych, chyba że pasażerowie są odpowiednio unieruchomieni w stałej pozycji.