Skup aut Bielany Warszawa – jaka oferta?

Na szczęście wielu producentów oferuje wstrzymanie. Oznacza to, że kiedy sprzedajesz jeden z ich pojazdów, otrzymujesz od producenta określony procent ceny na fakturze lub sugerowanej ceny detalicznej (w zależności od producenta). Jeśli producent oferuje wstrzymanie, spodziewaj się, że będzie to około 2%.

Zwykle jednak nie dostaniesz tych pieniędzy w momencie sprzedaży. Większość producentów wydaje środki wstrzymania raz na kwartał. Mimo to może to być świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy na pokrycie kosztów operacyjnych, w tym wynagrodzenia. W rzeczywistości niektórzy dealerzy samochodowi prowadzący skup aut Bielany decydują się na współpracę wyłącznie z producentami, którzy oferują wstrzymanie.

Poza tym wielu producentów oferuje zachęty do sprzedaży niektórych pojazdów. Na przykład mogą przyznać rabaty na niektóre numery VIN, jeśli jest to koniec sezonu sprzedaży tego modelu. Te zachęty, zwane także gotówką dealera prowadzącego skup aut Bielany, pomagają zwiększyć zyski.

Oferując dodatki w momencie sprzedaży pojazdu, możesz generować większe przychody dla swojego dealera prowadzącego skup aut Bielany. Obejmuje to finansowanie pojazdu, co pozwala zarobić odsetki od kredytu samochodowego jaki załatwia skup aut Warszawa Bielany. Inne popularne produkty F&I obejmują przedłużone gwarancje, ubezpieczenie luk i systemy bezpieczeństwa.