Ozdobna urna dla psa!

Co dzieje się z rzeczami zwierząt domowych po kremacji?
Większe przedmioty, takie jak obroże i metki, są usuwane przed kremacją. Mniejsze przedmioty, takie jak metale chirurgiczne i mikroczipy, zazwyczaj nie są usuwane przed procesem kremacji. Urna dla psa jest idealna na prochy!

Po zakończeniu kremacji małe metalowe przedmioty są usuwane z prochów za pomocą magnesu lub inspekcji. W zależności od zakładu kremacyjnego możesz mieć możliwość zwrotu tych przedmiotów wraz z prochami jako pamiątkę.

Co można zrobić z prochami zwierząt domowych po kremacji? Urna dla psa jest rozwiązaniem!
Ważną częścią procesu kremacji jest podjęcie decyzji, co zrobisz ze zwłokami. Może to być sposób na uhonorowanie pamięci Twojego zwierzaka i znalezienie pocieszenia podczas żałoby. Na szczęście istnieje wiele opcji pamiątkowych, które możesz wybrać dla kremów swojego zwierzaka – urna dla psa jest idealna.

Urny ozdobne: Urny to pojemniki przeznaczone do przechowywania prochów. Pochodzą z różnych stylów i materiałów, w tym szkła, marmuru, drewna, kryształu, brązu, mosiądzu i innych. Dekoracyjne urny wykonane na kremy dla zwierząt domowych mogą również zawierać figurki zmarłego zwierzaka lub inne spersonalizowane detale. Ta metoda może być odpowiednia, jeśli chcesz, aby zwierzę było blisko Ciebie.