Czym jest cisco ccna?

Jak przygotować się do egzaminu certyfikacyjnego cisco ccna? Śledź swoje postępy: Jedną z najważniejszych rzeczy, które musisz zrobić, rozpoczynając naukę w celu uzyskania certyfikatu, czy to cisco ccna, czy cokolwiek innego, jest śledzenie postępów w nauce. Jak szybko lub wolno przejdziesz przez tematy certyfikacji, zależy to od Ciebie i zależy od każdego kandydata.

Wybierz swój materiał: Jeśli chodzi o rodzaj zasobów, które możesz wykorzystać do przygotowania, nie ma złotego standardu: niektórzy korzystają tylko z oficjalnych przewodników, niektórzy używają tylko wykładów wideo, a niektórzy używają obu. Jeśli nie możesz śledzić lekcji wideo, nie ma sensu trzymać się ich i powtarzać je kilka razy, aż uzyskasz koncepcję. Po prostu zacznij korzystać z oficjalnego przewodnika po cisco ccna – znajdziesz go na stronie www firmy .

Wykonywanie ćwiczeń: Oprócz tego należy przeznaczyć czas na ćwiczenia z kursu cisco ccna. Tutaj możesz albo wypróbować cechę zaraz po jej przestudiowaniu, albo możesz poczekać, aż przejdziesz przez cały materiał, a następnie wykonać wszystkie laboratoria, raz lub więcej (oczywiście im więcej, tym lepiej).