Osuszanie, iniekcja czy izolacje natryskowe Łódź

Piana w sprayu, dzięki której wykonasz izolacje natryskowe Łódź, nie jest wystarczająco gruba. Jest to bardziej powszechne w przypadku pianki o zamkniętych komórkach, ale zdarza się również w przypadku pianki o otwartych komórkach. Ponieważ pianka o zamkniętych komórkach ma wyższą wartość R na cal, instalatorzy generalnie natryskują 2 „na ścianach i 3” na liniach dachowych, aby spełnić wymagania norm energetycznych R-13 i R-19. (Nie zamierzam tutaj zagłębiać się w kod energetyczny, ale te liczby odnoszą się do wielu stref klimatycznych, przy czym ta ostatnia jest dozwolona zgodnie z zasadą kompromisów.

Pianka o otwartych komórkach, dzięki której wykonasz izolacje natryskowe Łódź, zwykle całkowicie wypełnia wnękę ramy, więc łatwo jest stwierdzić, czy instalator rozpylił wystarczająco dużo. Pianka o zamkniętych komórkach nie wypełnia ubytku, więc musisz sprawdzić kilka miejsc, aby upewnić się, że nie ulegniesz zwarciu.

Jak poznałeś, że w domu w którym miałem wykonać izolacje natryskowe Łódź, ich nie ma? Gdy wszedłem na strych, od razu wiedziałem, że coś jest nie tak, ponieważ było tam gorąco. Na odpowiednio zaizolowanym strychu z pianki natryskowej temperatura nie będzie dużo wyższa niż temperatura w domu w którym izolacje natryskowe miały miejsce. Skorzystaj z oferty firmy Akma Polska – profesjonalne izolacje, iniekcja czy osuszanie budynków na terenie Łodzi.