Jacy goście rezerwują pokoje Dąbki?

Pomyślne przyjmowanie gości na pokoje Dąbki w nocy oznacza, że ​​czują się komfortowo i mile widziani na każdym kroku. Nikt nie chce czuć się niechcianym ciężarem podczas pobytu z przyjaciółmi lub rodziną, a my wszyscy doświadczyliśmy niewygodnych podróży poza domem. Aby Twoi goście rezerwujący pokoje Dąbki nie czuli się mile widziani, powinieneś skupić się na tym, aby Twój pokój gościnny był tak atrakcyjny i przytulny, jak osobliwe łóżko i śniadanie.

Oto kilka rzeczy, które powinien mieć każdy pokój gościnny:
1) Dodaj mnóstwo ręczników i koców – Tylko dlatego, że możesz przetrwać mroźny zimowy wieczór z jednym cienkim kocem na ciepło, nie oznacza, że ​​gość może zrobić to samo. Trzymaj zapas dodatkowych poduszek i koców, aby móc je dodać w razie potrzeby. Pamiętaj też, aby mieć dużo ręczników, aby goście rezerwujący pokoje Dąbki nie musieli pytać za każdym razem, gdy potrzebują nowego.


2) Utrzymaj pustą szafę, szafę lub wieszak na ubrania – w zależności od tego, jak długo twoi goście są w mieście, mogą chcieć powiesić ubrania. Upewnij się, że mają wystarczająco dużo niezatłoczonego miejsca.

3) Daj im rozrywkę – po rozpadzie grupy i udaniu się do łóżka, pamiętaj, że Twoi goście wynajmujący pokoje w Dąbkach mogą nie być natychmiast gotowi do snu. Zapewnij telewizor, a także stos książek lub czasopism, aby były zajęte.