Architekt wnętrz Warszawa pracuje w swoim stylu – poznaj jest estetykę!

Po pierwsze, jaki jest twój styl? Najlepszy architekt wnętrz Warszawa na świecie nie może ci pomóc, dopóki nie masz pojęcia, co lubisz. Może to być trudne, jeśli tak naprawdę nigdy o tym nie myślałeś, nie mówiąc już o tym, jak to wyjaśnić. Niektórzy z nas mają wyraźne wyczucie tego, co określa nasz styl, podczas gdy inni mogą mieć eklektyczne smaki zapożyczone z różnych stylów. Dobrym sposobem na rozpoczęcie rozpoznawania swojego stylu jest utworzenie „tablicy wizji” lub „pliku stylu” zawierającego obrazy rzeczy, które lubisz, zebrane z magazynów poświęconych projektowaniu, stron internetowych, a nawet katalogów. Obrazy powinny zawierać rzeczy, które pokazują preferowane kolory, style mebli, które do ciebie przemawiają, tekstury, wzory, tkaniny i akcenty, które przyciągają wzrok – nawet opcje planowania przestrzeni lub pomysły organizacyjne. Powinieneś także pomyśleć o „łamaczach umów projektowych” – rzeczach, których nigdy nie chciałbyś mieć w swojej przestrzeni, takich jak odbitki zwierząt, wiklina lub kolor pomarańczowy.

Pamiętaj też o przedmiotach, z którymi nie chcesz się rozstać, takich jak sofa zmarłej cioci Idy. Gdy już zorientujesz się, co lubisz (a nie chcesz), będziesz lepiej przygotowany do przekazania tego architektowi wnętrz Warszawa. Jest to ważne, jeśli projektant wnętrz będzie pracował na wspólnej przestrzeni, którą małżonek lub inni członkowie rodziny powinni mieć do powiedzenia. Upewnij się także, że ich wkład zaczyna się na tym etapie i przez cały proces.

Jaki styl ma architekt wnętrz Warszawa, którego zatrudniasz? Jeśli przejrzałeś ćwiczenie polegające na ustaleniu, że Twój styl jest swobodny i plażowy, głupotą byłoby wybrać projektanta, który jest znany z wyraźnego nowoczesnego stylu, nawet jeśli wszyscy, których znasz, zachwycają się nim lub nią. Oczywiście, naprawdę świetny architekt wnętrz Warszawa nie powinien być „kucykiem jednego trika”. Wybierz projektanta/architekta wnętrz z Warszawy, który ma zakres prac, który pasuje do Twojej ogólnej estetyki.