Promocja stron internetowych – sprawdź ofertę ComWeb!

Promocja stron to zestaw działań, które wykonujesz poza swoją witryną w celu tworzenia linków do niej wskazujących. Te linki prowadzące do Twojej witryny są znane jako linki zwrotne (linki prowadzące do Twojej witryny). Głównym celem Off-Page SEO jest tworzenie wysokiej jakości, odpowiednich i godnych zaufania linków zwrotnych. Pozapoznawalna promocja stron w połączeniu z działaniami SEO na stronie, poprawia pozycję w organicznych rankingach. Chociaż nadmierna liczba działań poza stroną prowadziłaby do sankcji, które zostałyby następnie rozwiązane przez dostawcę usług odzyskiwania kary nadanej przez wyszukiwarkę.

Promocja stron obejmuje tworzenie linków zwrotnych z różnych stron wpływowych, domen zakładek społecznościowych, komentowania blogów, przesyłania zdjęć i wielu innych. Właściciele witryn powinni rozważyć utworzenie linku tylko z odpowiedniej domeny. Na przykład – jeśli jesteś domeną e-commerce w modzie, zalecamy uzyskanie linków zwrotnych z domen niszowych.

Popraw szybkość strony – to również wpłynie na jej promocję. Szybkość witryny zależy od istotnych czynników, które wyszukiwarka bierze pod uwagę przed uszeregowaniem domeny wyżej w SERP. Ostatnie badania ekspertów SEO wykazały, że dwusekundowe opóźnienie wczytywania strony spowoduje dwukrotny wzrost wskaźnika odrzuceń. Jest jeszcze jedno studium przypadku, które deklaruje wpływ szybkości witryny na SEO i rankingi Google dla Twojej firmy. Dlatego ważne jest, aby dać pierwszeństwo szybkości strony. Statystyki prędkości strony Google to narzędzie stworzone przez programistów Google, które może pomóc w śledzeniu wyniku strony. Zawiera również zalecenia dotyczące dalszej optymalizacji wyniku.