Wybierz meble ze skóry Bydgoszcz wysokiej jakości!

Tapicerka skórzana obejmuje gamę produktów od drogiego, wysokiej jakości materiału, który wydaje się luksusowy i miękki, aż po produkty niskiej jakości reklamowane jako skóra, mimo że są wykonane głównie z materiałów syntetycznych. Skóra licowa to najwyższej jakości skóra na meble ze skóry Bydgoszcz dostępna z najmniejszą liczbą przebarwień. Jest również najmniej przetworzona i najdroższa jako materiał na meble ze skóry ze sklepu Valldi z miasta Bydgoszcz.

Skóra licowa, wykonana z zewnętrznej warstwy skóry bydlęcej, jest najbardziej naturalną, najmniej przetworzoną ze wszystkich form skóry. Wysokiej jakości skórzane krzesła wykonane są wykonane ze skóry licowej. Opcje skóry licowej obejmują skórę licową lub skorygowaną. Pełne ziarno pokazuje wszystkie odmiany tekstury, w tym mieszki włosowe, zmarszczki skóry i naturalne niedoskonałości, a skóra z korygowanym ziarnem została wypolerowana, aby nadać jej bardziej spójny wygląd. Obie są trwałymi opcjami idealnymi do tapicerowania krzeseł i idealną opcją na meble ze skóry Bydgoszcz. Skóra licowa, która jest barwiona aniliną, ma najbardziej naturalny i najdelikatniejszy pigment, podczas gdy powłoka na pół-anilinie i pigmentowanej skórze bardziej przypomina farbę nakładaną na powierzchnię skóry; powłoka ta może z czasem ulec odpryskom lub złuszczaniu się.

Czego unikać kupując meble ze skóry Bydgoszcz?
Tkanina obiciowa zwana skórą „klejoną” lub „mieszaną” wcale nie jest prawdziwą skórą; jest wykonany z produktu poliuretanowego wytłoczonego i przyciemnionego, aby wyglądał jak skórzana tapicerka. Poliuretan osadza się na warstwie materiału, a następnie natryskuje cząsteczki skóry. Górna powierzchnia klejonej lub mieszanej skóry jest sztuczna i może pękać, łuszczyć się i pękać; nie jest tak trwały jak prawdziwa skóra.