Zagęszczanie włosów preparatem od Lion’s Hair

Słyszałeś o produkcie na zagęszczanie włosów wykorzystującym keratynę, ale nie wiesz skąd pochodzi włókno keratynowe? Keratynę można wprowadzić do diety w celu uzupełnienia produkcji tego kluczowego białka strukturalnego w organizmie, ale włókna keratynowe są jedynym sposobem na natychmiastowe dodanie naturalnej grubości i objętości ludzkim włosom – zagęszczanie włosów może być zatem sposobem na bardzo naturalnie uzyskaną gęstość.

Keratyna może być także naturalnie pozyskiwana z wełny, warzyw, celulozy lub bawełny. Włókna keratynowe stosowane w preparacie Lion’s Hair wykonane z tych źródeł wyglądają dokładnie tak, jak nasze naturalnie rosnące włosy, ponieważ są zrobione z tego samego białka. Włókna keratynowe, mają bardzo wiele zalet. Po pierwsze są świetnym sposobem na zagęszczanie włosów. Są także niezwykle lekkie, więc po nałożeniu ich na włosy rozprowadzają się równomiernie na skórze głowy.

Jak wyglądają takie włókna keratynowe na zagęszczanie włosów? Różne barwniki tworzą różne odcienie włókien keratynowych, które mogą pasować do dowolnego naturalnego koloru włosów. Zagęszczacz do włosów firmy Lion’s Hair to produkt w wielu kolorach – z pewnością znajdziesz odpowiedni odcień dopasowany do swojego odcienia włosów. Możesz mieszać i dopasowywać te kolory, aby uzyskać dokładniejsze dopasowanie do własnych włosów lub uzyskać efekt soli i pieprzu. Barwniki użyte w włóknach keratynowych na zagęszczanie włosów są bezpieczne i nigdy nie zabrudzą skóry ani ubrania.

Kiedy te włókna keratynowe zagęszczające włosy łączą się z włosami, powstaje naturalnie grubsza głowa. Ponieważ ludzkie włosy składają się głównie z keratyny, włókna keratynowe wtapiają się całkowicie i są niewykrywalne z bliska. Brzmi prawie niesamowicie, prawda? Ale nie jest to magia, ponieważ te włókna keratynowe na zagęszczanie włosów działają przy użyciu prostych praw naukowych.