Makijaż ślubny Reda – trendy, kolory, inspiracje

Trendy kosmetyczne pojawiają się i znikają, ale uważamy, że te trendy ślubne dotyczące włosów i makijażu na rok 2020 mogą być już przez jakiś czas. Pomyśl o naturalnej, promiennej skórze, pełnych brwiach i teksturowanych włosach. Według naszych ekspertów od włosów i makijażu, w tym roku panny młode pokazują, że czasami mniej znaczy więcej.

1. Efekt Meghan Markle. Przez minutę martwiliśmy się, że cały świat będzie wyglądał jak Kim Kardashian z tymi brwiami i wykonturowanym wszystkim. Na szczęście wygląda na to, że naturalne, promienne piękno powróciło (i mam nadzieję, że zostanie tu na jakiś czas). „… Prawie nie ma, czysty podkład z pokryciem tylko tam, gdzie jest to potrzebne. Pomyśl o Meghan Markle i jej wspaniałych piegach. Wszyscy jesteśmy świadomi tego, jak Meghan Markle wykonała makijaż na królewski ślub, i od tego czasu wiele panien młodych pokazało mi, że wygląda podobnie do tego że chcą… chodzi o świeżą bazę . Naturalny makijaż ślubny Reda jest zdecydowanie nowym trendem na przyszły rok i przez naturalny rozumiem po prostu piękną świetlistą skórę z piękną brwią i może delikatny połysk lub brązowe oczy. Żadnego tuszu do rzęs, a bardziej skupiać się na fryzurze lub sukience o wyrazistej stylistyce.

2. Odważne usta to hit w makijażu ślubnym Reda. Odważne usta zawsze były popularnym trendem w makijażu modowym, ale plotka głosi, że panny młode włączają je teraz do makijażu ślubnego Reda. To łatwy sposób na dodanie dramatu i dla bardziej nowoczesnego ujęcia połącz go z naturalnym, świetlistym makijażem. Świecąca skóra, brak tuszu do rzęs oraz błyszcząca lub matowa czerwona warga to jeden z moich ulubionych stylów. Jeśli uważasz, że może to być zbyt wiele na twoją ceremonię, ale nadal uwielbiasz wygląd, możesz pominąć pomadkę na ceremonię i poprosić artystę makijażu, aby zajął się retuszem i zafascynował twoje przyjęcie wyrazistą wargą. Głęboki jagodowy odcień śliwki robi wrażenie, nie będąc OTT i pasuje prawie każdemu. Używaj tego samego tonu na policzkach, aby zachować spójność. Odważna warga naprawdę pasuje do niektórych osobowości i co ważne takie makijaż ślubny Reda wygląda niezwykle oryginalnie. To zabawne, bezczelne i trochę odważne. Wybór odpowiedniego odcienia jest niezbędny, ale efektem jest poważny efekt wow na widok makijażu ślubnego Reda.

3. Makijaż ślubny Reda powinien także mieć element naturalny, Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się kiedyś nad zdjęciami i zastanawiałeś się, dlaczego, do cholery, pomyślałeś, że to dobry pomysł, aby nadmiernie zerwać brwi? Winny. To było dość przerażające spojrzenie. Na szczęście pełne, szczotkowane brwi to nowy trend w makijażu ślubnym. Dobre brwi są bardzo ważne. Kadrują twarz, podkreślają oczy i pokazują emocje. Pełne, szczotkowane brwi są pochlebne, wyrafinowane i wyglądają młodziej na wszystkich. Naturalne brwi z odrobiną zabarwionego żelu do brwi do pielęgnacji i nadania objętości są obecnie bardzo popularnym trendem w makijażu ślubnym Reda.