Mieszkanie w Rumi – czy można zaoszczędzić?

Czy można kupić mieszkanie w Rumi taniej niż wszyscy? Jako alternatywa dla prostej obniżki ceny zakupu, niektórzy programiści zgodzą się zapłacić część lub całość opłaty skarbowej. Zaletą oferty dewelopera, budującego mieszkanie w Rumi, jest to, że nie znajdzie ona odzwierciedlenia w ostatecznej cenie sprzedaży, chroniąc w ten sposób postrzeganą wartość innych nieruchomości. Nadal skutecznie otrzymujesz zniżkę, więc jest to korzystne dla obu stron. Podobnie jak inne formy zachęty, ważne jest, aby pamiętać, że każdy wkład dewelopera w opłatę skarbową może być postrzegany jako zachęta gotówkowa, a zatem odbierany z kwoty, którą dostawca kredytu hipotecznego jest gotów pożyczyć.

Częściowo wymień swój stary dom lub wyremontuj mieszkanie w Rumi – możesz być w stanie wymienić część swojej istniejącej nieruchomości z deweloperem. Oszczędza to czas, kłopoty i pieniądze związane z próbami sprzedaży osobno. Chociaż ta opcja oferuje wygodę, ważne jest, aby nadal starać się uzyskać wartość rynkową. Wyceny dokonane przez trzech niezależnych lokalnych agentów nieruchomości to dobry sposób na ustalenie tego. Deweloper może być w stanie zaoferować cenę lepszą niż rynkowa, zwłaszcza, że ​​często wolą to zrobić niż dyskontować wartość nowej nieruchomości. Mniejsza dodatkowa korzyść z wymiany części polega na tym, że niektórzy kupujący mogą negocjować okres nakładania się, w ramach którego przenoszą rzeczy ze swojej starej nieruchomości na nową w ciągu kilku dni przejściowych. O wiele mniej stresujące niż próbowanie zrobienia wszystkiego w jeden dzień.

Wiedz, co dostaniesz, jak zdecydujesz się kupić mieszkanie w Rumi. Upewnij się, że masz pełną wiedzę na temat specyfikacji nieruchomości i tego, co faktycznie otrzymasz kupując mieszkania w mieście Rumia. Nie można docenić pełnej wartości ani negocjować dodatków, dopóki nie dowiesz się, co jest standardem, więc postaraj się wyjaśnić dokładnie, co jest, a co nie zostanie uwzględnione tak szybko, jak to możliwe. To powiedziawszy, we wczesnych dniach nowo wprowadzonych specyfikacji rozwoju mogły jeszcze nie zostać sfinalizowane przez centralę, więc negocjacje w tych kwestiach mogą okazać się trudne.