Złącza a-lok cpi – co to takiego?

Firma Fitok z dumą dostarcza dwa złącza a-lok cpi. Te wysoce konfigurowalne łączniki rurowe zapewniają wyjątkowe, szczelne połączenia i są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i materiałów odpornych na korozję.

Co to są złącza a-lok cpi ?
Złącza a-lok cpi zostały zaprojektowane w celu zapewnienia niezawodnych, szczelnych połączeń dla oprzyrządowania, procesów i sterowania oraz analizatorów. Produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości złączki te są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, materiałów i konfiguracji odpornych na korozję.

Złączki do rur oprzyrządowania:
Standardowo asortyment A-LOK producenta złączek rurowych jest wytwarzany z identyfikowalnej cieplnie stali nierdzewnej 316. Inne materiały obejmują 6Mo, stop 825, stop 625 i stop C-276. Złączki proste są obrabiane z gotowych na zimno kawałków pręta, natomiast korpusy kształtowe są obrabiane z odkuwek o ścisłym ziarnie. Złącza a-lok cpi są dostępne dla rur imperialnych o średnicach zewnętrznych od 1/16 ”do 2” oraz metrycznych od 2 mm do 25 mm średnicy zewnętrznej.

Cechy i zalety złączek do oprzyrządowania A-LOK:
Wszystkie złączki Parker A-LOK wykorzystują zaawansowany system dwóch tulejek zapewniający niezawodność i łatwość montażu i demontażu. Nie są wymagane żadne specjalne narzędzia, a konstrukcja zapewnia, że ​​cały ruch wykonawczy i przerobiony jest przenoszony osiowo na rurkę. Nie występuje ruch promieniowy w celu naprężenia rurki, więc jego integralność mechaniczna jest bezkompromisowa. Tylna końcówka złączki jest utwardzana przez innowacyjny proces obróbki powierzchni Supercase ™ firmy Parker, który – w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych procesów utwardzania – faktycznie zwiększa jego odporność na korozję.