Nawigacja Android MapaMap

Nawigacja Android MapaMap jest przeznaczona tylko dla kierowców, ale jeśli tego właśnie potrzebujesz, to prawie na pewno ma funkcje, których szukasz. Jednak nie przychodzą za darmo. Cóż, robią to, ale tylko przez siedem dni – po tym będziesz musiał zapłacić za subskrypcję Premium, aby zachować dostęp do wszystkich funkcji. Jeśli nie chcesz, możesz nadal korzystać z mapowania offline i nawigacji krok po kroku za darmo, ale otrzymujesz tylko wersję 2D map, a także zabraknie kilku innych kluczowych elementów. Użytkownicy nawigacji na Androida premium otrzymują mapowanie 3D.

W pełnej wersji aplikacji jaką jest nawigacja Android MapaMap jest różnorodność konfigurowalnych opcji tras i alertów jest imponująca, choć dla niektórych może być nieco przytłaczająca. W rzeczywistości istnieje opcja korzystania z tras pieszych, ale nie jest to główny cel aplikacji MapaMap i jako taka nie jest naprawdę najlepsza. Szeroki zakres map ulic do pobrania w trybie offline spodoba się wielu osobom, choć dodatkowe kraje trzeba kupić osobno lub w pakiecie takim jak na przykład „cała Europa”.

Jeśli kupisz mapę, otrzymasz również 12-miesięczny bezpłatny dostęp do usługi jaką oferuje nawigacja Android MapaMap. Jeśli musisz kupić wiele map do prowadzenia w różnych krajach na całym świecie, nawigacja Android MapaMap może być droga, ale dla większości zwykłych użytkowników nie złamie banku zbytnio w porównaniu z samodzielnym urządzeniem do nawigacji satelitarnej. Nawigacja Android MapaMap jest jednak znacznie droższa niż jej bezpłatne alternatywy.