Marzą Ci się nowe meble kuchenne?

Twoja kuchnia jest wyjątkowa. Nawet jeśli mieszkasz w domu modelowym, w którym inne domy w twoim bloku mają ten sam układ, spersonalizowałeś kuchnię, umieszczając przedmioty w unikalny sposób. Może jednak nadejść czas, kiedy chcesz mieć niestandardowy projekt kuchni, w tym niestandardowe meble kuchenne. Ale jakie są niestandardowe szafki i meble kuchenne? Czy naprawdę różnią się od tych, które już masz?

Jako firma EKPOL z pasją dostarczamy funkcjonalną i piękną kuchnię, w której możesz spędzać godziny bez żalu. Poniżej wyjaśnimy tylko niektóre zalety niestandardowych szafek kuchennych. Skontaktuj się z nami już dziś! Niestandardowe meble kuchenne są budowane na miejscu w domu, w przeciwieństwie do budowania z wyprzedzeniem, a następnie instalowania w domu. Szafy niestandardowe są mierzone, a następnie projektowane zgodnie z Twoimi specyfikacjami, niezależnie od tego, czy chcesz je rozciągać aż do sufitu, czy tylko częściowo. Dzięki niestandardowym meblom kuchennym mogą one pasować do wszystkich ścian, a nawet mogą być zaprojektowane dookoła przedmiotów. Pół-niestandardowe szafki są często mylone z niestandardowymi szafkami. Pół-niestandardowe szafki łączą elementy istniejącej szafki (często szafki standardowe) z niektórymi niestandardowymi akcesoriami, takimi jak okucia lub drzwi szafki kuchennej.

Spersonalizuj swoje szafki kuchenne.
Niestandardowe meble kuchenne robione na wymiar pozwalają spersonalizować każdy szczegół projektu szafki. Twoje niestandardowe szafki kuchenne mogą pasować do wszystkich ciasnych narożników w kuchni, aby zmaksymalizować przestrzeń, a także dopasować je do Twojego stylu życia i miejsca, w którym chcesz umieścić przedmioty. Zwłaszcza, jeśli masz dziwny kształt kuchni, niestandardowy projekt szafki kuchennej dokładnie pasuje do specyfikacji kuchni. Ty wybierasz materiały szafki. Dzięki niestandardowym szafkom kuchennym możesz wybrać materiał, z którego chcesz wykonać szafki kuchenne. Możesz wybrać drewno, styl, wykończenie, sprzęt i farbę, aby stworzyć niestandardowy projekt szafy, który jest naprawdę twój. Zwiększ przestrzeń do przechowywania w szafce. W przypadku standardowych mebli kuchennych często pozostawiają dużo zmarnowanej przestrzeni, ponieważ są zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​przeciętnej kuchni. Dzięki niestandardowym meblom kuchennym możesz zmaksymalizować każdy zakamarek, co poprawi przepływ kuchni i poprawi ogólny wygląd. Niebo jest granicą dzięki niestandardowej konstrukcji szafki. Możesz zrobić bardzo wysokie szafki lub małe małe szafki do ciasnych zakrętów. Możesz również zainstalować niestandardowe szafki kuchenne do określonych zastosowań, takie jak szafka przyprawowa lub szafki kuchenne na wyspie, aby uzyskać jeszcze więcej miejsca.