Drukarnia w Krakowie o nazwie Papillon

Drukarnia w Krakowie dzieli się wskazówkami dotyczącymi drukowania.
Łatwy do wdrożenia i idealny do zarządzania pojedynczą drukarką lub flotą urządzeń wielofunkcyjnych system sprawdzi się w każdej drukarni.

Rozpocznij monitorowanie zużycia tuszu – w branży usług drukarskich w Krakowie powszechnie wiadomo, że liczba wydruków biurowych spada o 10%, jeśli ludzie uważają, że ich użycie jest monitorowane. Badania pokazują również, że około 20% drukowanych materiałów nigdy się nie wykorzystuje. Dzięki nowemu oprogramowaniu do monitorowania możesz zobaczyć, kto i na jakim urządzeniu drukuje. Nazywamy to „oprogramowaniem do monitorowania wydruku” i można go łatwo dodać do dowolnego urządzenia sieciowego.

Mądrze używaj koloru – kolorowy dokument formatu A4 z pokryciem tonera wynoszącym zaledwie 5% kosztuje 4 razy więcej niż wersja czarno-biała. Dlaczego więc używamy tyle kolorów? Ponieważ wygląda świetnie i nikt nie sprawdza, czy kolor jest konieczny, czy nie. Osoby drukujące wiadomości e-mail z kolorowymi podpisami i stronami internetowymi są dwoma największymi sprawcami. Możesz od razu zacząć używać koloru, ustawiając wszystkie ustawienia domyślne drukarki na czarno-białe. Następnie ludzie muszą wybrać kolor tylko wtedy, gdy tego chcą.

Procesy wymagające dużej ilości papieru można teraz konwertować na cyfrowe dokumenty i cyfrowe przepływy pracy za naciśnięciem jednego przycisku. Nawet „miłośnicy papieru” w twoim biurze mogą zacząć działać w kilka minut. Nie twierdzimy, że papier już się kończy, ale nowa technologia skanowania i udostępniania sprawia, że ​​jest to łatwiejsze, tańsze i bezpieczniejsze niż drukowanie dokumentu papierowego. Wykorzystaj proaktywne zamawianie tonera – czy zauważyłeś, że migające światło tonera wydaje się pojawiać tylko wtedy, gdy najbardziej potrzebujesz drukarki? Wówczas zostaje Ci tylko jedno – wizyta w pobliskiej firmie jaką jest drukarnia w Krakowie. Skończył nam się toner, popędziliśmy do drukarni w Krakowie i popędziliśmy z powrotem do biura. Teraz większość biur przyjęła proaktywne podejście z oprogramowaniem do monitorowania drukarki, które doradza tobie lub twojemu dostawcy tonera, gdy pozostało około 20% tonera, dzięki czemu możesz zmienić kolejność i wymienić na miejscu, aby uniknąć wyczerpania. Zapobiega to również nadmiernemu zapełnieniu kaset z tonerem w szafce zasilającej – co zwykle dzieje się tuż po tym, jak ktoś się skończy!

Utwórz zasady drukowania pakietu biurowego Office – Twoi pracownicy prawdopodobnie dobrze rozumieją, co jest właściwe w odniesieniu do osobistych długodystansowych połączeń telefonicznych z pracy, kto ma dostęp do maszyny pocztowej lub ile przesyłek może użyć – prawda? Te przykłady „zasad biurowych” mogą różnić się od zasad drukowania biurowego, ale wszystkie mają ten sam cel. Aby ustalić wspólne porozumienie między wszystkimi pracownikami na temat tego, co jest dopuszczalne, a co nie. Polityka drukowania w biurze różni się od polityki którą stosuje drukarnia w Krakowie. Jest to jednak bardzo prosty zestaw reguł, który pomaga firmom i ich pracownikom drukować inteligentniej i drukować za mniej w zaciszu biura podczas pracy.